Логотип, Центральная биохимическая лаборатория, анализ воды Киев, биохимическая анализ воды

«Випробувальна лабораторія обєктів довкілля»

Главная > Аналіз дистильованої води і води для аналітичних досліджень

Аналіз дистильованої води і води для аналітичних досліджень

Аналіз дистильованої води і води для аналітичних досліджень

Наша лабораторія надає також послуги з проведення аналізу дистильованої води, а також води для аналітичних досліджень.

Дистильована вода є воду очищену від різного виду органічних і не органічних забруднень. Таку воду застосовують при лікуванні тому склад такої води вкрай важливий. Якість дистильованої води строго регламентуються затвердженим законодавчим нормам. Дистильована вода має різні характеристики, також стадії очищення, і розрізняється також залежно від призначення. Аналіз такої рідини дозволить чітко визначити ступінь очищення такої води, а також наявність і відсутність різних домішок в її складі. Так, наприклад, дистилят що використовується при виготовленні будь-яких ін'єкцій, повинен бити в обов'язковому порядку пройти ступінь очищення від різного виду пірогенних складових. Важливим критерієм також є те що важливо чітко відслідковувати вплив такої води на організм людини, так як раніше вже говорилося що така вода використовується в лікувальних цілях.

Дистильовану воду не рекомендується використовувати замість звичайної питної води так як вживаючи таку воду щодня ви ризикуєте завдати непоправних негативних наслідків свого здоров'я.

Контролювати складу такої рідини можливо різними способами. Використовуючи спеціальні прилади можливо провести контроль в домашніх умовах. Також марганцевокислий калій допоможе встановити кількість існуючої органіки в складі води. І також метод контролю по питомій електропровідності.

Що стосовно контролю в домашніх умовах то завдяки цьому методу все що ми зможемо визначити це тільки відсоток вмісту хлоридів в такій воді. За допомогою іншого приладу ми зможемо визначити жорсткість такого дистиляту.

Як бачите в домашніх умовах повного спектру необхідної інформації неможливо отримати, на відміну від лабораторних досліджень.

У лабораторних умовах ми використовуємо метод за допомогою марганцевокислого калію за допомогою якого встановлюється кількість на явні органічні речовини в складі води. Суть якого полягає в тому, що при виявленні в дистильованої воді речовин, які здатні підвищувати концентрацію перганата-калію до неприпустимих норм такий дистилят вважається непридатним. Також використовується і метод контролю по питомій електропровідності.

Наша лабораторія завжди запропонує свої послуги з проведення аналізу дистильованої води, а також води для аналітичних досліджень.

Статья на русском | Статья на украинском